یادآوری....

یادآوری....

با درود به دوستانی که در حال مطالعه این صفحه هستند. امیدوارم مطالبی که سعی میکنم با وسواس کامل انتخاب یا مکتوب و منتشر کنم برایتان راهگشاومفید باشد . به شخصه معتقدم یک جمله به تنهایی میتواند زندگی انسانها را متحول نماید . به امید تحولات چشمگیر در همه ما !!!

آخرین مطالب
  • ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۵۸ هویت
آخرین نظرات

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

برای اولین بار در طول مدت کوتاه وبلاگ بسیار شخصیم میخوام یه آهنگ آپلود کنم که امروز شاید چندین بار بهش گوش کردم و لذت بردم لذتی آکنده از شور و شعف و درد . لذتی آکنده از عشق و درد . آهنگی از جاش گروبان از آلبومی به نام AWAKE .اسم اصلی آهنگ رومئو و ژولیت هستش .  لطفا" با چشمانی بسته و در آرامش بهش گوش کنید . ممنون از همه .

لینک آهنگ

عام
۲۳ مهر ۹۴ ، ۱۶:۵۳ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲ نظر

وقتی زن و مردی باهم دعوا میکنند ، بیشتراوقات (( والد  )) یکی از آنها قوی ظاهر میشود و سعی میکند رئیس بزرگ باشد و دیگری را به یک بچه ی بد تبدیل کند . مانند این جمله که مرد به زن میگوید : قرار بود که تو این کار را بکنی نه من . ولی زن در این جا قبول نمیکند که بچه ی بد باشد . و میگوید (( این وظیفه ی توست ))  حالا صدای جیغ بلندتر میشود . ارتباط قطع شده است . مرد دکمه ی(( والد )) را درون خودش فشار داده و زن را درحالت (( کودک )) گذاشته است . ولی زن قبول نمی کند که (( کودک )) باشد و این یک تبادل متقاطع است . ( البته این موضوع دقیقا میتواند بین زن و مرد برعکس هم اتفاق بیافتد ) وقتی یک نفر جواب دیگری را نمیدهد ولی موضوع را عوض میکند ، منتظر یک تبادل متقاطع باش. در سالن سینما کنترل چی به مرد میگوید : (( میشود بلیتتان را ببینم ؟ مرد با عصبانیت میگوید میدانی که پولش را پرداخت کرده ام )) اما جواب درست این است : بفرمایید این هم بلیتم .

به طور کل تبادلات خشمگین ، ( منظور لزوما" همان عصبانیت نیست بلکه خشم درونی که ممکن است در ظاهر هم دیده نشود ) مردم را ازما دور میکند . ارتباطی که کارآمد است ( مبادله ی خوب ) نوازش های بیشتری برایت می آورد . (( نوازش )) یک اصطلاح تحلیل رفتار متقابل است که به معنی گرفتن عشق و احساسهای خوب از مردم دیگر میباشد . همه افراد میتوانند نوازش بگیرند . بهترین نوازش این است که بدانی دوستت دارند فقط به خاطر خودت . وقتی بزرگ میشویم دیگر آن قدر به در آغوش گرفته شدن نیاز نداری . ولی همیشه به کسی احتیاج داری که برایت اهمیت قائل باشد و این را به تو بگوید . اما هرگونه توجهی از یک شخص دیگر نوازش محسوب میشود . حتی وقتی کسی به تو بگوید که تو را دوست ندارد .

عام
۰۳ مهر ۹۴ ، ۱۹:۱۴ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲ نظر

آنان که به فهم اندیشه نائل میگردند با کمترین تلاش به آگاهی ناب هم نائل میشوند . آنان که به فهم اندیشه نمی رسند سخت تمرین و تجربه میکنند . آنان که از ناخالصی متاثر نیستند فرزانه اند .مثل خورشیدی که نورش فنا ناپذیر است و فضای بی پایان را پر میکند اما با ابری مستور است ، مثل نوردرون یک کوزه که از دید مخفی است.

عام
۰۱ مهر ۹۴ ، ۰۹:۳۴ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

انسانی که در رفتارو افکار خود مهربان است در قضاوتهای خود بسیار محتاط خواهد بود . حرفهای اضافه نمیزند و قابلیت جلوگیری از اعمال و رفتار شتابزده را دارد. و در حقیقت معرف روشی است که دیگران را به باد نکوهش و انتقاد نمیگیرد . در نتیجه معبری امن جهت عبور و مرورنیروهای عشق حقیقی و انرژیهای معنوی خواهد بود که شخصیت فیزیکی انسان را درخشان می سازند و او را به سمت عملکردی صحیح راهبری میکنند . به امید روزهایی که اینگونه شویم .

عام
۰۱ مهر ۹۴ ، ۰۹:۱۷ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر