یادآوری....

یادآوری....

با درود به دوستانی که در حال مطالعه این صفحه هستند. امیدوارم مطالبی که سعی میکنم با وسواس کامل انتخاب یا مکتوب و منتشر کنم برایتان راهگشاومفید باشد . به شخصه معتقدم یک جمله به تنهایی میتواند زندگی انسانها را متحول نماید . به امید تحولات چشمگیر در همه ما !!!

آخرین مطالب
  • ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۵۸ هویت
آخرین نظرات

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

«کدام نقطه زمین از تو خالیست، که خلق تو را در آسمان میجویند؟»

عام
۲۷ آذر ۹۴ ، ۱۲:۰۶ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱ نظر

«بیاموز چگونه بنگری. دریاب که هر چیز با دیگر چیزها در پیوند است.»

وقتی این جمله رو خوندم خیلی هیجان زده شدم و از طرفی هم بسیار غمگین . خوشحالیم بابت معنای فراگیر و جذابی بود که میدونم دقیقا" چه هدفگیریه خاصی رو داشته این جمله و غمگینیم بابت اینکه هنوزم که هنوزه خیلی از مردم فقط معنیه ظاهریه این جمله رو متوجه میشن و سری تکون میدن و بله آره ما خیلی میفهمیم !!!  دریغ از اینکه داوینچی عقبه ای از کتابهای عهد عتیق که ممنوعه بودن و هستن رو  در دسترس جهت مطالعه داشته . و خودش عضو بزرگترین گروه مخفیه تاریخ یعنی ایلومناتی بوده  . پس این آدم با اون هوش سرشاری که جهان هستی در اون زندگی بهش داده  این جمله رو معنای عمیقی بیان میکنه . شاید روزی منم مثل دیگران بیشتر و بیشتر درکش کنم !!!

عام
۲۶ آذر ۹۴ ، ۲۱:۱۹ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱ نظر

گذشته مانند غباریست که مانع رشد در زندگی میشود فکر به آینده،ما را از لذت در زمان حال بازمیدارد خوشبختی همین حالاست،در لحظه اکنون .

عام
۲۶ آذر ۹۴ ، ۲۱:۰۵ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر